KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424070
nr 1442 4070
Oidentifierad konstnär. Signerad Thiman, Kornhamnstorg. Olja på duk, 64x49, yttermått inklusive ram: 83x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:10:18
17/1 19:01:44
100 kr
17/1 19:05:18