KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424070

nr 1442 4070

Oidentifierad konstnär. Signerad Thiman, Kornhamnstorg. Olja på duk, 64x49, yttermått inklusive ram: 83x68 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 januari 2022
kl 19:10:18

17/1 19:01:44 1      100 kr
17/1 19:05:18 2      Vinnande bud